Laatste melding

Facebook brw Oss

13-jun Huwelijk Jos en Riekie

Oss, 13 juni 2018 : Normaal als er een bruiloft is, is dit een van de jongere van de familie, vereniging of werk.

 

Maar vandaag was dit anders. Niet het jongste lid van ons korps, maar bijna het oudste lid van ons korps is getrouwd. Na heel veel jaren (nee, ik zeg niet hoeveel) als vrijgezel rondgelopen te hebben, heeft onze Jos toch de ware liefde gevonden.

Daarom waren er aan de Raadhuislaan vandaag enkele brandweerwagens te zien en te horen. Er was geen brand in het Gemeentehuis, maar er was een brandweerman in het Gemeentehuis. Niet op de brand te blussen, maar om met zijn Riekie te trouwen.

Toen Jos en Riekie in het echt verbonden waren en naar buiten kwamen, stonden de collega's hen op te wachten. Tussen de voertuigen met sirene's en zwaailampen, liepen Jos en Riekie door een erehaag van collega's.

 

 

Jos en Riekie

 

Jos en Riekie met postleden Oss

Foto's : Hennie Bunthof